LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS

 

 

 

 

 

 

 

Mūsų šaunioji komanda – Liepa, Rūta, Goda, Domas, Arnas, Leonardas , PU mokytoja Diana Kriskuvienė ir fizinio ugdymo mokytoja Diana Pečiulienė, šeštadienį dalyvavome „Lietuvos mažųjų žaidynių“ didžiajame festivalyje. Panevėžio Lengvosios atletikos manieže vykusiame renginyje sportuoti ir judėjimo džiaugsmą patirti susitiko 36 ikimokyklinio ugdymo įstaigų komandos.

Mūsų komanda, sudaryta iš 3 mergaičių ir 3 berniukų, fizinio aktyvumo žaidimų metu išbandė krepšinio 🏀, futbolo ⚽️, regbio 🏈, tinklinio 🏐, ledo ritulio  🏒bei kitų sporto šakų 🏑🏊 ypatybes atskleidžiančias užduotis. Didžiojo festivalio pagrindas – skirtingų estafečių varžybos. Specialios užduotys yra skirtos ankstesnių etapų metu lavintų fizinių gebėjimų pritaikymui.

Renginio metu mažuosius sportininkus aplankė panevėžietis triatlonininkas , Europos jaunimo čempionas Titas Pumputis, kuris stebėjo visas veiklas bei noriai fotografavosi su visomis komandomis.

Festivalis paliko nepamirštamus įspūdžius. Išbandyti tiek daug skirtingų sporto šakų kartu su draugais, viską patirti per žaidimą, – vaikams tai yra didžiulė šventė, o svarbiausia, kad jie sportuoja su šypsenomis. Sportas turi didelę galią sujungti žmones, tad neabejoju, kad čia jie atranda ir draugų.

Fizinio ugdymo mokytoja Diana Pečiulienė