„DRAUGYSTĖS TURNYRAS“ SU PIRMAKLASIAIS

Fizinis aktyvumas – nauda sveikatai ir smagi pramoga. Todėl labai svarbu nuo mažens skatinti vaikų fizinį  aktyvumą, ieškoti kuo įvairesnių būdų vaikų judėjimo poreikiui tenkinti.

Vasario   28 d. į lopšelio-darželio sporto salę atvyko Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos I a klasės mokiniai ir jų mokytoja Rita Goleckienė. Čia jų laukė sportiškai nusiteikę „Boružiukų“ ir „Voriukų“ grupių ugdytiniai su savo auklėtojomis Albina ir Giedre bei kūno kultūros pedagoge Romena Drąsutiene.

Šilti ir geranoriški partnerystės ryšiai su šalia esančios mokyklos pradinukais tęsiasi  daugelį metų. Jau tapo gražia tradicija kasmet, vasario pabaigoje, sukviesti priešmokyklinių grupių vaikus ir buvusius darželio auklėtinius, dabar jau tapusius pirmaklasiais, į linksmų sportinių rungčių „Draugystės turnyrą“.

Kūno kultūros pedagogė Romena Drąsutienė organizavo įdomias ir žaismingas estafetes, įvairias sportines užduotis, kurių metu vaikai išbandė savo vikrumą, lankstumą, greitą orientaciją. Visiems patiko drauge žaisti ir rungtyniauti, susipažinti su naujais draugais. Vaikų emocijos liejosi per „kraštus“. Nors buvo daug sportinio ryžto bei azarto, tačiau rungtynėse nugalėjo draugystė. Vaikai apsikeitė dovanėlėmis. Už sportiškumą, aktyvų dalyvavimą turnyre bei gerą nuotaiką komandos apdovanotos padėkos raštais.

„Draugystės turnyro“ tikslas ne tik skatinti vaikų fizinį aktyvumą, pozityvų požiūrį į sportą, bet ir supažindinti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo bei bendradarbiavimo galimybėmis.

 

PU pedagogė metodininkė Albina Kunigonienė