Gabijos autorinė paroda „Mano piešinėliai“  

 

Tapytojas Rimvydas Pupelis yra pasakęs: „Spalvomis išreiškiu jausmus, o piešiniu juos išgryninu.“ Yra sakoma, kad gražus žmogus – kai šypsosi, myli artimą ir… nuostabiai piešia. Tokia yra  „Gandriukų“ grupės šešiametė Gabija Babynina. Ugdymo įstaigoje buvo  atidaryta jos autorinė darbų paroda „Mano piešinėliai“.  Parodos ekspozicijoje – gamta, kasdienybės akimirkos.

Gabijai piešimas yra pats smagiausias užsiėmimas. Savo mintis ir sugalvotus vaizdus ji kasdien fiksuoja popieriaus lape. Kai piešiniai nebetilpo aplankuose, gimė idėja surengti parodą.

Šešiametė Gabija stebina savo regimąja atmintimi, vaizduote, stebėtinu pieštuko bei teptuko valdymu. Jos rankose akimirksniu atgimsta detalūs vaizdiniai, gyvūnų portretai, augalų detalės, gamtos motyvai, fantazijos ir abstrakcijos. Dauguma mergaitės piešinių tapyti akvarele ar guašu, piešti flomasteriais. Darbuose vyrauja ryškios, sodrios spalvos, džiugi emocija ir vaikiškas žaismingumas. Labai didžiuojamės Gabijos kūryba.

Šiuo metu mergaitės paroda vyksta Raseinių neįgaliųjų užimtumo ir paslaugų centre. Parodą inicijavo priešmokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė Rasa Kačiušienė.