Gerumu dalintis gera…

                          

Mintyse dėliojasi padėkos žodžiai ir norisi tarti AČIŪ lopšelio-darželio bendruomenei už jautrumą, neabejingumą ir pagalbą vargstantiems, ligotiems. „Pyragų diena“ Raseinių lopšelyje-darželyje „Liepaitė“, tradicinė gerumo akcija, tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – pasidalinti gerumu ir šiluma su tais, kam labiausiai to reikia.

Iniciatyvą organizuoti „Pyragų dieną“ palaikė visas kolektyvas. Pyragus, sausainius, pyragėlius, keksiukus kepė visi: vaikučių tėveliai, darbuotojai. Šiais metais pasitarus su socialiniais darbuotojais nutarta padėti šeimai, kurioje gyvena tėtis ir trys vaikai. Prieš mėnesį klastinga liga iš šeimos „atėmė“ vaikų mamą. Šeimai pravartu viskas. Pasitarus su socialiniu darbuotoju, tėčiu  nutarėme nupirkti labai reikalingą prietaisą buityje – šaldytuvą. Be to pristatėme visai šeimai patalynės (antklodžių, pagalvių, užvalkalų, rankšluosčių).

Nuoširdžiai DĖKOJAME visiems, kurie kepė, aukojo kilniam šiam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Manau, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą.

Ačiū už Jūsų gerumą! ♥️ Lai gerumas ir bendruomeniškumas mus visus vienija.

 

Direktorė Aušra Jankauskienė