Gražus bendradarbiavimas su Jungtinės Karalystės ugdymo įstaiga

 

 

Bendradarbiavimas su socialiniais partneriais leidžia dalintis ir keistis gerąja patirtimi diegiant pažangius ugdymo metodus, naujas veiklos organizavimo formas.

 

Raseinių lopšelio-darželio „Liepaitė“ „Gandriukų“ grupės priešmokyklinukai bendradarbiauja su Didžiosios Britanijos Footprints Preschool&Nursery ugdymo įstaiga. Šiais metais kartu organizavome vaikučių  piešinių parodą „Žiemužės malonumai“. Į mūsų ugdymo įstaigą atkeliavo mažųjų draugų piešinukai, kuriuose pavaizduota žiema, Kalėdos, eglutė. „Gandriukai“ taip pat piešė piešinukus apie žiemą ir jos malonumus.

 

Trumpai apie naujuosius draugus: Anglijos lopšelis – darželis „Pėdsakai“ yra ugdymo įstaiga su smagia  aplinka vaikams, šilta ir draugiška atmosfera. Čia daug dėmesio skiriama mokymuisi žaidžiant ir laikomasi ankstyvųjų metų pagrindinio etapo mokymo programos. Vaikai turi atskirus kambarius, skirtus įvairaus amžiaus ugdytiniams ir užsiėmimams, o pastatą puošia maždaug 1 aro sodas. Šią ugdymo įstaigą vaikai gali pradėti lankyti nuo 3 mėnesių ir likti darželyje, kol bus pasirengę eiti į pradinę mokyklą.

Tokie projektai – puiki galimybė ugdyti vaikų gebėjimą dirbti tarptautinėje komandoje, tobulinti įvairių gebėjimų kompetencijas, anksti pradėti mokytis anglų kalbos. Mokytojams tai puiki galimybė keistis gerąja patirtimi savo ir tarptautinėse bendruomenėse, tobulinti pedagoginius, informacinių -komunikacinių technologijų gebėjimus.

„Gandriukų“ grupės ikimokyklinio ugdymo  mokytoja Rasa Kačiušienė