LIETUVOS IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PROJEKTAS „LIETUVOS MAŽŲJŲ ŽAIDYNĖS 2023“

Norime pasidžiaugti – mes vėl projekte! Projekto organizatoriai -LTOK ir RIUKKPA . Projekto tikslas – ugdyti 1 – 7 m. vaikų  fizinį raštingumą, pritaikant naujai sukurtą fizinio raštingumo modelį ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams Lietuvoje.

Sausio 23 d.  Kaune vyko „Lietuvos mažųjų žaidynių” seminaras, kurio metu fizinio ugdymo mokytoja Diana Pečiulienė ir PU mokytoja Diana Kriskuvienė susipažino su 2023 metų „Lietuvos mažųjų žaidynių” programa.

Taip pat šio seminaro metu mokytojai buvo supažindinami su fizinio raštingumo modeliu. Mokytojai įgautas teorines žinias pritaikė praktiškai.  Už kiek daugiau nei savaitės prasidėsiantis naujasis sezonas dalyvius šiemet įtrauks į veiklas, sudarytas remiantis Lietuvai kuriamo unikalaus fizinio raštingumo modelio gairėmis!

Liepaičiukai šiame projekte startuos nuo vasario 6 dienos. Projektas tęsis iki birželio vidurio.

Projekto metu vaikai dalyvaus parengtuose virtualiuose fizinio raštingumo ugdymo užsiėmimuose, su fizinio ugdymo mokytoja Diana Pečiuliene kartu atliks užduotis, lavins motorinius ir fizinius įgūdžius, fizines ypatybes (raumenų jėgą, lankstumą, pusiausvyrą, vikrumą, koordinaciją, greitumą, ištvermę).

Balandžio mėnesį įstaigoje organizuosime fizinio aktyvumo renginį visai įstaigos bendruomenei – festivalį.

Gegužės mėnesį vyksime į Respublikinį festivalį.

Su pirmąją fizinio raštingumo virtualia pamokėle visus LT sportuojančius vaikučius supažindins ir kartu sportuos fizinio ugdymo mokytoja Diana Pečiulienė.

Fizinio ugdymo mokytoja  Diana Pečiulienė

PU mokytoja   Diana Kriskuvienė

 

 

 

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100084986422516