Lietuvos mažųjų žaidynės

lmz_logo(1)

 

lmz_logo(1)lmz_logo(1)

Noriu pasidžiaugti, kad Raseinių lopšelis- darželis ,,Liepaitė“ yra 7-ųjų Lietuvos mažųjų žaidynių dalyviai! Šis projektas, skirtas skatinti vaikus pajusti judėjimo džiaugsmą, susipažinti su olimpinėmis vertybėmis sporte ir gyvenime.

Projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė. Projekto organizatoriai: Lietuvos tautinis olimpinis komitetas(LTOK), Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija(RIUKKPA). Projektas vyks nuo š. m. vasario 1 d. iki birželio 30 d. Projektas vykdomas III etapais: Pirmojo etapo metu bus vykdomos nuotolinės pamokėlės kiekvienoje iš dalyvaujančių įstaigų. I-ajame etape dalyvauja visa įstaigos bendruomenė. Už pamokėlių turinį atsako projekto organizatoriai. Antrojo etapo metu bus organizuojami festivaliai kiekvienoje iš dalyvaujančių įstaigų. Festivalyje  dalyvauja visa įstaigos bendruomenė. Už festivalio programą atsako festivalių įstaigose organizatoriai. Trečiojo etapo metu, priklausomai nuo situacijos Lietuvoje, bus organizuojama 10 festivalių, į kuriuos bus kviečiamos įstaigų-dalyvių komandos:3 mergaitės, 3 berniukai ir 2 pedagogai.

Vakar, vasario 2 dieną, įvyko atidarymo konferencija, kurioje dalyvavome dvi projekto  koordinatorės – pedagogės Diana Pečiulienė ir Erika Vaitkienė. Buvo be galo smagu pasimatyti su daugiau nei 500 pedagogų iš visos Lietuvos! Konferencijos metu buvome supažindinti su naujausia metodine medžiaga, buvo aptartos projekto veiklos.

Konferencijos metu savo žiniomis dalinosi ypatingos asmenybės – projekto globėja, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) prezidentė Audronė Vizbarienė.

Nuo vasario 8 dienos iki balandžio 26 dienos vaikučiams vyks pamokėlės, kurias organizuosiu ir kartu su vaikučiais sportuosiu – aš, kūno kultūros pedagogė Diana. Pirmoji pamokėlė vadinasi ,,Žaisliukų išdaigos“. Vyks pamokėlės ,,Sportuoju su kėdutėmis“, ,,Laikysenos ir judesio korekcijos pratimai su gimnastikos lazdomis“, ,,Plokščiapėdystės profilaktika“, ,,Linksmieji balionėliai”, netradicinė veikla „Pažink spalvas judriai“, mankšta su didžiaisiais kamuoliais.

Iki greito susitikimo!

 

Kūno kultūros pedagogė Diana Pečiulienė