LINKSMOSIOS „LEDO RITULIO“ VARŽYBOS TARP PRIEŠMOKYKLINUKŲ

LINKSMOSIOS „LEDO RITULIO“ VARŽYBOS TARP PRIEŠMOKYKLINUKŲ

 

                      Žiemos oras ir iškritęs sniegas vilioja vaikus į lauką džiaugtis žiemos žaidimais ir pramogomis.

Jau šešti metai mūsų lopšelis-darželis sausio-vasario mėnesiais aktyviai dalyvauja „Ikimokyklinukų žiemos olimpiadoje“, kurią inicijuoja Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija. Šios olimpiados tikslas-organizuoti vaikų veiklas, susijusias su žiemos sporto šakomis ir rezultatus įamžinti fotonuotraukose.

„Žiemos olimpiados 2019“ žaidynes pradėjo priešmokyklinių „Voriukų“ ir „Boružėlių“ grupių vaikai. Saulėtą sausio 16 dieną linksmai nusiteikę vaikai išbėgo į lopšelio-darželio kiemą žaisti  „Ledo ritulio“ rungtynių.

Žaidimui pasistatėme futbolo vartus, pasiskirstėme į komandas, atlikome nuotaikingą apšilimo mankštelę. Ugdytiniai su dideliu azartu įsitraukė į žaidimą, stengėsi lazdomis įmušti kamuoliuką į priešininkų komandos vartus. Rungtynėse nugalėjo draugystė ir vieningumas. Tą vaikai įrodė žaidynių pabaigoje. Po linksmų ir entuziastingų rungtynių vaikai ant sniego iš spalvotų kamuoliukų ir ledo ritulio lazdų sudėliojo „Draugystės saulutę“. Taip buvo įprasmintas žiemos olimpinių žaidynių principas – „svarbu dalyvauti, o ne nugalėti“.

 

PU pedagogė metodininkė Albina Kunigonienė