Meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“

 

Š. m. balandžio 5 d. rytą  mažieji ugdytiniai kartu su savo mokytojomis sugužėjo į lopšelio – darželio muzikos salę, kurioje vyko ikimokyklinio  amžiaus vaikučių meninio skaitymo konkursas „Ant žodžio sparnų“. Kiek jaudulio, o kartu ir džiaugsmo tvyrojo ore!

Į stebuklingą eilėraščių šalį vaikučius vedė konkurso vedančiosios – laivo kapitonės – mokytojos Rasa ir Erika. Po  pasveikinimo bei padrąsinimo buvo pristatyta vertinimo komisija. Į konkursą susirinko šventiškai pasipuošusių ir gerai  nusiteikusių 14 vaikų. Komisija turėjo netrumpai pasitarti, kad išrinktų iš viso deklamavusių vaikų būrio pačius šauniausius. Kol komisija tarėsi ir rinko konkurso laureatus, vaikai smagiai leido laiką – žaidė žaidimus,  bendravo tarpusavyje.

Konkurso laureatais tapo: Dovydas G. (3 m.) iš „Bitučių“ grupės (mokytoja Irena Dambrauskienė), Joris V. (4 m.) iš „Kodėlčiukų“ grupės (mokytoja Violeta Paulauskienė),  Urtė I. (5 m.) „Boružėlių“ grupės (mokytoja Giedrė Barčienė), Urtė M. (6 m.) ir Edas K. „Nykštukų“ grupės (mokytoja Regina Čiumielienė). Laureatams buvo įteikti  diplomai, o visiems vaikams padėkos ir knygutės.

Dėkojame už aktyvumą visiems dalyviams bei juos rengusiems pedagogams.

Organizatorių vardu  mokytoja Rasa Kačiušienė