Meninio skaitymo konkursas „Pavasaris su eilėraštuku“

 

Š. m. kovo 31 d. rytą,  mažieji ugdytiniai kartu su savo mokytojomis sugužėjo į lopšelio – darželio muzikos salę, kurioje vyko ikimokyklinio  amžiaus vaikučių meninio skaitymo konkursas „Pavasaris su eilėraštuku“. Kiek jaudulio, o kartu ir džiaugsmo tvyrojo ore.

Į stebuklingą eilėraščių šalį vaikučius vedė konkurso vedančiosios – Lapė Snapė ir Lapė Gudruolė  (mokytojos Rasa Kačiušienė ir Erika Vaitkienė). Jos aiškinosi, kada ateina  pavasaris, sugrįžta paukščiai ir, aišku, kada vyksta meninio skaitymo konkursas. Po  pasveikinimo bei padrąsinimo buvo pristatyta vertinimo komisija. Į konkursą susirinko šventiškai pasipuošusių ir gerai  nusiteikusių 12 vaikų. Komisija turėjo netrumpai pasitarti, kad išrinktų iš viso deklamavusių vaikų būrio pačius šauniausius. Kol komisija tarėsi ir rinko konkurso laureatus, vaikai smagiai leido laiką Lapės Snapės ir Lapės Gudruolės draugijoje: žaidė žaidimus, šoko ratelius, bendravo tarpusavyje.

Konkurso laureatais tapo: Milda Radzevičiūtė (4 m.) iš „Žiogelių“ grupės (mokytoja Erika Vaitkienė), Rusnė Beresnevičiūtė (4m.) iš „Nykštukų“ grupės (mokytoja Violeta Paulauskienė),  Jonas Anulis (4m.) „Pelėdžiukų“ grupės (mokytoja Ina Kringelienė), Benas Jocius (4m.) „Boružėlių“ grupės (mokytoja Giedrė Barčienė) ir Paulina Šeputytė (5m.) iš „Drugelių“ grupės (mokytoja Diana Kriskuvienė).  Laureatams buvo įteikti  diplomai, o visiems vaikams padėkos, knygutės ir atminimo dovanėlės.

Dėkojame už aktyvumą visiems dalyviams bei juos rengusiems pedagogams.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja ekspertė Rasa Kačiušienė