Pleneras „Sniego karalystė“

 

     Žiemą sniegas – didžiausias džiaugsmas vaikams. Patinka mažyliams braidžioti po sniegą, formuoti sniego gniūžtes, grožėtis baltumu ir purumu, net uostyti ir ragauti.  O jei jo nėra? Deja, šiemet tai ir atsitiko. Visą mėnesį taip laukė vaikučiai sniego, o jo kaip nėr taip nėr. Tad sausio 30-os dienos rytą visa lopšelio – darželio bendruomenė nutarėme vykdyti plenerą  „Sniego karalystė“ ir bent kiek suteikti žiemiškos nuotaikos.

     Tėveliai prigamino įvairiausių netradicinių sniego besmegenių, kuriuos gražiai surikiavome darželio kieme. O koks pleneras be žaidimų ir kūrybos. Pasipustę delniukus, vaikai iš  popieriaus gamino „sniego“ gniūžtes.

     Oro sąlygos lepino, diena pasitaikė šviesi ir šilta, vaikų nuotaika buvo pakili. Jie varžėsi, kas didesnę „sniego“ gniūžtę susuks, kas prie aukštesnio ar jų akutėmis įdomesnio sniego senio nusifotografuos. Pasidžiaugę sniego senių paradu, mažieji  čiupo dažus ir ėmė guašu piešti  ant dirbtinio sniego.

     Plenero dalyviai išgyveno kūrybinės saviraiškos jausmą, patyrė daug džiugių emocijų ir atradimų, pratinosi piešti ant neįprastų priemonių.

                                                                                           Plenero organizatorė Rasa Kačiušienė