PRIEŠMOKYKLINUKAI  DALYVAVO  RESPUBLIKINIAME LOGINIAME EDUKACINIAME PROJEKTE

                      „Svarbu nenustoti klausinėti…Neprarasti švento žingeidumo…“(A.Einšteinas).

„Voriukų“ ir „Boružiukų“ grupių ugdytiniai dalyvavo respublikiniame priešmokyklinio amžiaus vaikų  loginio mąstymo edukaciniame projekte „Šimtmečio vaikai 2019“, kuris skirtas įtraukti vaikus į žaidimą, pasijusti juos linksmais, žingeidžiais Lietuvos vaikais, pasitikrinti savo žinias.

Šiam projektui ugdytiniai kruopščiai ruošėsi iš anksto. Kartu su tėveliais visų priešmokyklinių grupių vaikai  gamino dovaną Lietuvai. Vaikų ir jų tėvų kūrybinių darbų paroda „Tau, Lietuva“ puošia lopšelio-darželio galeriją.

                      Kovo 15 d. „Voriukų“ ir „Boružiukų“  grupių komandos susirinko pasivaržyti loginio mąstymo žaidime. Komandos atliko penkias užduotis: užduodami vieni kitiems klausimus, turėjo atspėti, koks gyvūnas ar augalas yra už kompiuterio „uždangos“, lenktyniavo, kas daugiau sudėlios ornamentų iš geometrinių figūrų, sprendė loginius uždavinius, vardino žodžius, prasidedančius ištraukta raide, spėliojo, koks daiktas slepiasi  „Paslapčių dėžutėje“. Žaidimo metu vaikai praturtino komandinio darbo įgūdžius, lavino atmintį ir dėmesį, stiprino gebėjimus mąstyti, analizuoti, tinkamai pateikti klausimus, apibendrinti ir daryti išvadas.

Visiems patiko šis žaidimas, nes abi komandos surinko po lygiai taškų.  Tad pralaimėjusiųjų nebuvo. „Mes jau daug turime žinių, juk netrukus eisime į mokyklą“,- džiaugėsi priešmokyklinukai.

 

PU pedagogė metodininkė Albina Kunigonienė