PRIEŠMOKYKLINUKŲ DRAUGYSTĖ SU OPA IR PA

PRIEŠMOKYKLINUKŲ   DRAUGYSTĖ  SU   OPA IR PA

 

Priešmokykliniai metai – pasirengimo mokyklai metai. Kad ugdymo procesas būtų įdomus ir kūrybingas, pedagogai pagalbon pasitelkia novatorišką priešmokyklinio ugdymo priemonę OPA PA. Vaikai visus metus bendrauja su žaismingais ir smalsiais pagrindiniais veikėjais kiškiu OPA ir vėžliu PA.

Mūsų rajono priešmokyklinukai greitai šiuos personažus pamilo, su jais susidraugavo. Drauge su OPA ir PA jie ištisus metus stebėjo, tyrinėjo aplinką, darė eksperimentus, mokėsi skaičiuoti, pažinti raides, skaityti, rašyti, atliko be galo daug užduočių.

Gražiausias draugystės akimirkas su kiškiu OPA ir vėžliu PA Raseinių rajono priešmokyklinukai  įamžino savo piešiniuose, kurie patalpinti virtualioje piešinių parodoje „Draugystė su OPA ir PA“. Parodoje eksponuojami 66 piešiniai, ugdytinius piešti paskatino 11 pedagogų. Greitai mažieji dailininkai peržengs mokyklos slenkstį. Ši piešinių paroda – gražus būsimųjų pirmaklasių atsisveikinimas su pamėgtais draugais OPA ir PA, gyvenimas be draugų būtų gerokai liūdnesnis.

 

Greitai mažieji dailininkai peržengs mokyklos slenkstį. Ši piešinių paroda – gražus būsimųjų pirmaklasių atsisveikinimas su pamėgtais draugais OPA ir PA.

 

PU pedagogės Albina Kunigonienė ir Vaida Naujokaitienė

 

https://drive.google.com/file/d/1kLZ2uKnWcJbVXCXRgW_PsGqAspwWGKtC/view?invite=CNbCjZEH&ts=5eb95d4f