PROJEKTAS ,,FUTBOLIUKAS‘‘ VĖL SUGRĮŽTA!

 

 

 

 

 

 

Darželio kūno kultūros pedagogė Diana Pečiulienė  pakvietė ,,Smalsučių”, ,,Žiogelių”, ,,Bitučių” ir ,,Obuoliukų” grupių vaikučius į projekto ,,Futboliukas” veiklą.

Projekto tikslas – naudojant žaidimus ir pedagoginę „smagaus futbolo žaidimo koncepciją“ suteikti vertingos ir praturtinančios žaidimo patirties vaikams, taip pat populiarinti futbolą, sudominant jaunuosius žaidėjus ir ugdant įvairiausius jų talentus.

Projektas „Futboliukas“ pakvietė ,,Smalsučių”, ,,Žiogelių”, ,,Bitučių” ir ,,Obuoliukų” grupių vaikučius į projekto ,,Futboliukas” futbolo kelionę, kuri tęsis nuo rugsėjo iki  gegužės mėnesio. Kiekvieną kelionės mėnesį vaikučių laukė nauji iššūkiai ir išbandymai, futbolą  pažinomene tik žaidžiant aikštelėje, bet ir kuriant, atliekant įvairias lavinamąsias užduotis, vaidybą, bendravimą. Visa tai leido suvokti futbolą kaip veiklą, apjungiančią įvairias veiklos sritis.

„Futboliukas” – tai paprasta futbolo atmaina, kuri žaidžiama salėje ir lauke 3 prieš 3 netradicinėse erdvėse. Toks žaidimas suteikia daug daugiau džiaugsmo nei įprasti komandiniai žaidimai, nes visi vaikai yra įtraukiami į žaidimą ir visi gauna progą pasimėgauti žaisdami su kamuoliu.

Organizuojant žaidimus ir veiklas, siekiu skatinti bei stiprinti draugystę ir sportinį bendradarbiavimą tarp projekto organizatorių, dalyvių, o taip pat ir kaimyninių bendruomenių.

Dėkoju tėveliams ir vaikučiams, kad esant nuotoliniame ugdyme irgi noriai įsijungė į veiklas.

Vaikučių laukia dovanėlės – knygelės apie futboliuką. Knygelėse užduotys žaismingos, teks ir paskaičiuoti, teks ir pasukti galveles!

 

Projekto koordinatorė  kūno kultūros pedagogė Diana Pečiulienė