Projektas „TYRINĖJAME BUNDANČIĄ GAMTĄ“

Projektas „TYRINĖJAME BUNDANČIĄ GAMTĄ“

Dvi savaites,  nuo 2021-03-15 iki 2021-03-26, „Voriukų“ ir „Boružėlių“ grupės vykdė projektą „TYRINĖJAME BUNDANČIĄ GAMTĄ“

Projekto tikslas – skatinti supančios aplinkos pažinimą, kūrybiškai organizuojant STEAM veiklas bei sudarant sąlygas vaikų patyriminiam ugdymui(si), kūrybiškumui, iniciatyvumui,  kalbos pradmenų ir emocinio ryšio su gamta formavimuisi.

Ugdytiniai atliko daug gamtos pažinimo veiklų lauke, juos labai sudomino organizuotos  STEAM veiklos. Veikla lauke leido  vaikams  laisvai kurti panaudojant įvairią gamtinę medžiagą, klausinėti apie vykstančius procesus ir džiaugtis aplinka, eksperimentuoti ir tyrinėti. Gamtos apsuptyje malonu ne tik žaisti, bet ir bendrauti su kitais vaikais, kurie gali kartu atsipalaiduoti ir pasinerti į atradimus. Vaikai atliko daug tyrimų, sužinojo kaip augalai geria vandenį, ko jiems reikia, kad gyventų, žydėtų. Daug sužinojo apie vandenį, mokėsi jį tausoti, pabandė net išvalyti. Ugdytiniai buvo supažindinami su antrinių žaliavų rūšiavimu, jų panaudojimu, nauda (pokalbiai, diskusijos, vaizdinės medžiagos analizė, veiklos ir pan.).