Pyragų diena „Liepaitėje“

 

Vis dažniau kylantis atšiaurus vėjas, plėšiantis nuo medžių paskutinius rudens lapus, nepajėgė išsklaidyti žmonių gerumo. Šių metų lapkričio 7 dieną mūsų lopšelyje – darželyje pakvipo pyragais. Ugdymo įstaigos mokytojos Rasa, Erika ir Daiva įkvėpė visą bendruomenę prisijungti  prie projekto „Išsipildymo akcija“, ir mokslo įstaigų, bendruomenių pamėgtos visuotinės iniciatyvos „Pyragų diena“. Pyragų diena jau tapo gražia tradicija ir Raseinių lopšelyje – darželyje „Liepaitė“. Tai puiki proga atlikti labai prasmingą darbą – pagelbėti mažiesiems ligoniukams.

Nuo pat ryto į grupes rinkosi vaikai su tėveliais nešini nepaprasto grožio, skanumo ir skirtingų receptų pyragais. Pedagogai su vaikučiais kalbėjo apie gerumą, meilę, atjautą silpnesniesiems ir sunkiai sergantiems vaikams, o vaikai dalinosi savo mintimis, išgyvenimais. Pasakojo apie savo kepinius, kaip ir su kuo juos kepė, aiškino jų receptūras, lygino pyragų formas, mėgavosi gardžiausiais jų kvapais, spalvų paletėmis.
Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie kepė, aukojo kilniam tikslui. Tai puiki akcija, kuri parodo, kokios didelės yra žmonių širdys. Akcijos metu buvo surinkta 713,28 eurai.

Manau, kad tokios akcijos vienija žmones, primena, kad, net ir po truputėlį prisidėdami, galime padaryti didelį ir gražų darbą.

Akcijos organizatorės pedagogės Rasa Kačiušienė, Erika Vaitkienė, Daiva Pupštienė