RESPUBLIKINĖ AKCIJA ,,RIEDA RATAI RATELIUKAI“

 

           Minėdami Europos judriąją savaitę ir Tarptautinę dieną be automobilio, įstaigoje organizavome RIUKKPOS inicijuotą Respublikinę akciją ,,Rieda ratai rateliukai“. Vaikučiai šią dieną, rinkosi darželio kieme su įvairiausiomis transporto priemonėmis: dviračiais, paspirtukais, riedučiais, ir kt. 🚴

Vaikučius pasitiko auklėtojos Rasa ir Diana – jos kvietė tėvelius įveikti išradingąjį kliūčių ruožą, vaikučius  riedėti ratais, apvažiuoti ,,gyvatėle“, išbandyti greičio ruožą. Kartu su vaikais sportavo, visiems mojavo ir drąsino sveikuoliukas Lūšiukas. Jis atvyko iš Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kartu su visuomenės sveikatos specialiste Laima Galinaitiene.

             10 valandą vaikučiai kiemelyje rinkosi į fizinio aktyvumo ir saugaus eismo pamokėlę, kurią pravedė pareigūnė Giedrė su Amsiuku. Išmokome saugiai pereiti kelią per pėsčiųjų perėją. Kad būtų saugiau lydėjo Amsiukas. Pareigūnė Giedrė supažindino su įvairiausiais atšvaitais ir kaip taisyklingai juos segėti. Po to visi išriedėjo į paruoštas trasas.

Džiaugiamės, kad akciją lydėjo puikus oras ir skambus vaikų klegesys. Dar viena diena praleista SVEIKIAU, AKTYVIAU IR JUDRIAU!

Kūno kultūros pedagogė Diana Pečiulienė