Respublikinis „Sveikatiados“ ambasadorių suvažiavimas

Šių metų birželio 29 dieną Kauno rajono Raudondvario menų inkubatoriuje vyko mokslo metų baigiamasis renginys – „Sveikatiados“ ambasadorių suvažiavimas. Šventės metu susirinkę ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų atstovai iš visos Lietuvos dalinosi savo patirtimi ir pasiekimais projekte bei puikiai praleido dieną.

Diena buvo įspūdinga, ne tik džiugino saulėtu oru, bet ir žavėjo Raudondvario dvaro rūmais su bokštu, oranžerija, arklidėmis bei išpuoselėta aplinka.

,,Sveikatiados“ ambasadorių suvažiavimo šventė prasidėjo VšĮ „Tikra mityba“ direktorės Danguolės Gasparavičienės bei VŠĮ Kauno rajono turizmo ir verslo centro direktorės Ramintos Popovienės, bei projekto vadovės Lauros Blaževičiūtės sveikinimo žodžiais. Vėliau tradiciškai renginyje buvo pristatytos 2020-2021 mokslo metų „Sveikatiados“ įgyvendintos veiklos ir projektai.

Ugdymo įstaigų patirtimi renginio metu dalinosi Kauno Simono Daukanto progimnazijos atstovės, naują projektą – „Šeimos darželius“ pristatė Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyrius vedėjas Jonas Petkevičius. „Sveikatiados“ partneriai UAB „Arimex“ pristatė nuotolinę diskusiją su gydytoja dietologe Egle Kliukaite-Sidorova, diskusijos metu buvo aptarti svarbiausi vaikų mitybos klausimai ir tendencijos, ugdymo įstaigų atstovų vaidmuo puoselėjant sveikatai palankią vaikų mitybą.

Šventei įpusėjus visi dalyviai buvo pakviesti sudalyvauti ekskursijoje su Kauno r. Raudondvario grafiene Rozalija, kur su dideliu susižavėjimus vaikščiodami po Raudondvario dvaro teritoriją pažino jo istoriją.

Projekto 2020 – 2021 mokslo metų finalinį renginį vainikavo „Sveikatiados“ aktyviausiųjų apdovanojimai.

Ugdymo įstaigos „Sveikatiados“ ambasadorė Rasa Kačiušienė