Sveikatiados ambasadorių suvažiavimas

 

Kaip ir kasmet programos „Sveikatiada“ mokslo metus užbaigė „Sveikatiados“ ambasadorių suvažiavimo švente. Ji vyko birželio 21d. Kauno r. Raudondvario dvare. Suvažiavimo metu susirinkę ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų atstovai iš visos Lietuvos dalinosi savo patirtimi ir pasiekimais bei turiningai praleido saulėtą dieną.

,Sveikatiados ambasadorių suvažiavimo šventė prasidėjo Sveikos Mitybos Standartas direktorės Danguolės Gasparavičienės, Kauno r. savivaldybės viceministrės Ramintos Popovienės, bei programos vadovės Lauros Blaževičiūtės sveikinimo žodžiais. Vėliau renginyje buvo pristatytos 2022-2023 mokslo metais „Sveikatiados“ įgyvendintos veiklos ir ugdymo įstaigų laimėti konkursai.

Ugdymo įstaigos patirtimi renginio metu dalinosi Šilalės r. Pajūrio Stanislovo Biržiškio gimnazijos ikimokyklinio ugdymo mokytoja Rasita Damulienė, maisto švaistymo prevencijos skatinimu Kauno rajono mokyklose pasidalino Kauno rajono kultūros, švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Žydra Narbutienė. Maisto švaistymo prevencijos temą taip pat plėtojo „Kurk Lietuvai“ projektų vadovės Gabrielė Makarevičiūtė-Osipovič ir Gintvilė Bagdonavičiūtė. Jos papasakojo ir interaktyviomis veiklomis įtikino, kaip kiekvienas iš mūsų galime prisidėti tausojant maistą. Konferencijos pabaigoje susirinkę svečiai turėjo galimybę pasikonsultuoti su psichologe, o taip pat išgirsti jos įžvalgas, kaip elgtis, kad visiems ugdymo įstaigose būtų gera.

Projekto 2022-2023 mokslo metų finalinį renginį vainikavo „Sveikatiados“ aktyviausiųjų apdovanojimai.

„Sveikatiados“  ambasadorė ugdymo įstaigoje Rasa Kačiušienė