„Sveikatiados“ projektas – sveikai gyventi yra smagu

„Sveikatiada“ – tai ilgalaikis sveikos gyvensenos ugdymo projektas, suteikiantis vaikams žinių ir praktinių įgūdžių apie sveikatai palankią mitybą ir fizinį aktyvumą.

Respublikiniame „Sveikatiados“ projekte dalyvavome ir mes, Raseinių  lopšelio – darželio pedagogės – Rasa, Albina, Vaida ir Rita. Kiekvieną mėnesį gaudavome iššūkį, kurį turėjome įvykdyti. Tai buvo tokie iššūkiai, kaip „Renkuosi sveikatai palankius užkandžius“, „Pieno tūsas“, „Saldintą gėrimą keičiu į vandenį“, „Grūdiniai produktai – sveikos mitybos pagrindas“, „400g vaisių ir daržovių kasdien“ ir kt.

Birželio 29 d. Kauno rajono Raudondvario dvare vyko tradicinis mokslo metų baigiamasis renginys – „Sveikatiados“ ambasadorių suvažiavimas. Susirinkę ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigų atstovai iš visos Lietuvos dalinosi savo patirtimi bei pasiekimais projekte. Tai buvo ypatinga pusdienio trukmės šventė su puikiais pranešimais, paskaitomis bei edukacinėmis veiklomis.  Šventę vainikavo “Sveikatiados” aktyviausių ugdymo įstaigų apdovanojimai.

Rasa Kačiušienė