Sveikinimai skambėjo vaikų lūpomis

Raseinių lopšelyje darželyje „Liepaitė“,

skambant muzikos garsams, į salę sugužėjo moterys, kurių laukė kovo 8-osios staigmena.

Šią dieną siejame su pagarba moterims, išskirtiniu dėmesiu joms, gėlėmis. „Voriukų“ ir keletas „Boružėlių“ grupių vaikučių plušėjo ruošdamiesi pasveikinti lopšelio-darželio moteris su pirmąja pavasario švente – Kovo 8-ąja. Priešmokyklinės grupės pedagogės Sigitos ir muzikos pedagogės Ilonos kūrybingumu ir iniciatyvumu skatinami vaikai gamino dovanas – krepšelius su gėlėmis, ruošė vaidmenis pasirodymui.

Šventės pradžioje, visoms moterims, prasmingus sveikinimo žodžius tarė Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Edgaras Juška. Jo išsakytos mintys apie moterį prilygo Visatos lobiui, kurias reikia branginti, vertinti.

Po šių žodžių vaikai skubėjo pasveikinti visas moteris savo rankomis pagamintomis dovanėlėmis –  gėlių krepšeliais. Vaikų lūpomis skambėjo sveikinimo žodžiai, dainos. Daug gerų emocijų sukėlė vaidinimas „Žvirblio vestuvės“. Staigmena buvo – padovanoti du paveikslai – „Laivas vandenyne“ ir „Gėlė“. Šiuos paveikslus, šokio ritmu, iš spalvotų skarelių „nutapė“ vaikai.

Padėka vaikams, už padovanotas nuostabias akimirkas, nuvilnijo gausiais aplodismentais ir dovanėle, kurią įteikė lopšelio-darželio direktorė.

Direktoriaus  pavaduotoja ugdymui Roma Kasparavičienė