Tarptautinė SEU diena Raseinių lopšelyje-darželyje ,,Liepaitė“

 

Tarptautinė SEU diena skirta vienyti viso pasaulio žmones, kurie neabejingi socialiniam ir emociniam ugdymui. Tą dieną Raseinių lopšelio-darželio ,,Liepaitė” bendruomenė kvietė vaikus, jų tėvelius, darbuotojus prisijungti prie renginio, kuris skatina bendrystę, nuoširdžius tarpusavio santykius.

Rytas buvo nepaprastas, ne toks kaip kiekvieną dieną ne tik vaikams ir jų tėvams, bet ir mokytojoms. Bendrystės džiaugsmu ryte, prieš sutikdamos ugdytinius, mokytojos, besivaišindamos socialinės pedagogės Karolinos dovanotais saldžiaisiais sūreliais su kava, dalinosi  įspūdžiais.  Pasimėgavusios emocionaliu rytu, pedagogės džiugia nuotaika, skambant muzikai  pasitiko vaikučius ir jų tėvelius.  Tėveliai ant parengtų emocijų veidukų, rašė palinkėjimus lopšeliui-darželiui, pedagogams, vaikams, kuriuos nešė ir pakabino lauke, ant balionais pasipuošusių emocijų medžių. Palinkėjimų buvo labai daug. Kiekvienas palinkėjimas mums labai svarbus. Perskaitėme ir, kad nepamirštume, juos visus patalpinome stende.

SEU dieną kiekviena mokytoja savo grupėse pažymėjo kūrybiškai, išradingai, emocionaliai, kurių tikslas buvo sužadinti vaikuose kuo daugiau pozityvių minčių, malonių jausmų ir emocijų. Vėliau vaikai su mokytojomis rinkosi į ,,diskoteką“ lauke.

Esame dėkingi tėvams už nuoširdumą, už linkėjimus, pastebėjimus, padėkas ir gilias mintis. Mus drąsina, sustiprina Jūsų išsakytos mintys.

Socialinė pedagogė Karolina Zakutauskienė